Τα πλήρη αποτελέσματα των εκλογών στην ΠΕΔΑ

Η Περιφερειακή Ένωση Δήμων Αττικής (ΠΕΔΑ) έδωσε στη δημοσιότητα τα πλήρη αποτελέσματα των Εκλογών της περασμένης Παρασκευής, για το νέο Δ.Σ. και τους εκπροσώπους της Γενικής Συνέλευσης ενόψει των αρχαιρεσιών της ΚΕΔΕ.

Αναλυτικά, επί 300 εγγεγραμμένων, 293 ψηφισάντων, 292 εγκύρων, 0 λευκών και 1 άκυρου, έλαβαν:

ΕΛΑΒΑΝ:

 

ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ για την ανατροπή                           149 13 έδρες                         

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ                                                                              30 3 έδρες

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΡΑΠ                           31 3 έδρες

ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ                                                                                          50 4 έδρες

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ                                                                                           19 2 έδρες

ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΑΙΡΕΤΩΝ                                                                                  11             0              

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ                 1 0

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ: ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                1 0

 

ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ για την ανατροπή

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)

 

1ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ100
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ69
3ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ61
4ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ60
5ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ56
6ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ44
7ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ42
8ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ35
9ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ35
10ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ30
11ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ29

 

Εκλέγονται οι  δέκα (10) πρώτοι του παραπάνω πίνακα, ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

2ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ60
5ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ60
9ΜΠΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ55
12ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ55
7ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 41
10ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ41
6ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ38
13ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ33
1ΑΛΙΓΙΖΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)32
4ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ27
8ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ23
3ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ18
11ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ9

 

Εκλέγονται οι  τρεις (3) πρώτοι του παραπάνω πίνακα, ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Διενεργήθηκε κλήρωση μεταξύ των ισοψηφησάντων κ.κ. Αξιώτη Βασιλείου και Ηλία Ιωάννη, από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Αξιώτης Βασίλειος.

Στη συνέχεια διενεργήθηκε κλήρωση μεταξύ των επόμενων ισοψηφησάντων κ.κ. Μπάρδη Μελετίου και Σωφρόνη Γεωργίου, από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Μπάρδης Μελέτιος, ο οποίος και εκλέγεται.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ73
2ΚΟΡΟΜΑΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ55
3ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ50
4ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ49
5ΖΩΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ48
6ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ47
7ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ44
8ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ44
9ΜΠΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ40
10ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ39
11ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ39
12ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ39
13ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ39
14ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ35
15ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ35
16ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ35
17ΑΥΛΗΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ34
18ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ33
19ΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ33
20ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ33
21ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ33
22ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ32
23ΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ32
24ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ32
25ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ32
26ΖΑΜΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ31
27ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ31
28ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ31
29ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ30
30ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ30
31ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ30
32ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ29
33ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ26
34ΤΡΙΓΚΑ ΝΙΚΗ25
35ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ23
36ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ22
37ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ21
38ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ21
39ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20
40ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20
41ΚΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ18
42ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ18
43ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ18
44ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ18
45ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ17
46ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ16
47ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ16
48ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15
49ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ14
50ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ12
51ΔΙΑΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ12
52ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ12
53ΣΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ12
54ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ9
55ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ5

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι τριάντα δύο (32) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)

 

1ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ24
2ΖΕΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ18

 

Εκλέγονται και οι δύο (2).

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ15
2ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ13
3ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ11
4ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ10
5ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ10
6ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10
7ΜΠΕΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΡΩΞΑΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ10
8ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
9ΒΟΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ7
10ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)6
11ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6
12ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6
13ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)4
14ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ3

 

Εκλέγεται  ο πρώτος (1) του παραπάνω πίνακα ως τακτικό μέλος για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ17
2ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10
3ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10
4ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ10
5ΒΟΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ9
6ΕΜΙΡΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ9
7ΜΠΕΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΡΩΞΑΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ8
8ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7
9ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7
10ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)7
11ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)6
12ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5
13ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ5
14ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ5
15ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
16ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι επτά (7) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΡΑΠ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)

 

1ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ)26

 

Εκλέγεται.

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ21
2ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)18
3ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)17
4ΑΞΕΛΟΣ ΡΗΓΑΣ13
5ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΆΡΗΣ)12
6ΓΚΟΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ12
7ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ12
8ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)11
9ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ10
10ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ)10
11ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)9
12ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ8
13ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3

 

Εκλέγονται οι δύο (2) πρώτοι  του παραπάνω πίνακα ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)24
2ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)15
3ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ15
4ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)12
5ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ11
6ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)9
7ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)8
8ΓΚΕΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ8
9ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ7
10ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι επτά (7) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Διενεργήθηκε κλήρωση των ισοψηφησάντων κ.κ. Γκερλέ Δημητρίου και Παυλόπουλου Θεμιστοκλή, από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Παυλόπουλος Θεμιστοκλής, ο οποίος και εκλέγεται.

 

ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ

 

ΓΙΑ  ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)

 

1ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46
2ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ28
3ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ27
4ΜΑΝΙΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ24
5ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ15
6ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ10

 

Εκλέγονται οι δύο (2) πρώτοι  του παραπάνω πίνακα ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26
2ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ17
3ΣΥΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ16
4ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ15
5ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ15
6ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ12
7ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
8ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
9ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ4
10ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ4
11ΛΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
12ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
13ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ2

 

Εκλέγονται οι δύο (2) πρώτοι του παραπάνω πίνακα ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16
2ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ16
3ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ16
4ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ15
5ΑΝΤΖΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ14
6ΣΥΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ14
7ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ12
8ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ8
9ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ8
10ΤΣΕΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ7
11ΛΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
12ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
13ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ5
14ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ5
15ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
16ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ3
17ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
18ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ3

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι έντεκα (11) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Διενεργήθηκε κλήρωση των ισοψηφησάντων κ.κ. Καραμέρος Γεώργιος και Λεγάκης Γεώργιος, από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Λεγάκης Γεώργιος, ο οποίος και εκλέγεται.

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ18
2ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ14
3ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ11
4ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10
5ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ7
6ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ7
7ΣΕΛΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ7
8ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
9ΚΑΤΗΦΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
10ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ6
11ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ6
12ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6
13ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ4

 

Εκλέγονται οι δύο (2)  πρώτοι του παραπάνω πίνακα, ως τακτικά μέλη για το Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α.

Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19
2ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ18
3ΣΕΛΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ17
4ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ17
5ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 12
6ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ10
7ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ9
8ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ6
9ΚΑΤΗΦΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
10ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
11ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ5
12ΣΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ5
13ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
14ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
15ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
16ΚΟΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4
17ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ4

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι τέσσερις (4) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΑΙΡΕΤΩΝ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΖΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
2ΚΑΡΑΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ8
3ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ8
4ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ7
5ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
6ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6

 

                 Δεν εκλέγεται κανείς.

 

                  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΖΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ9
2ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8
3ΚΑΡΑΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ6
4ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6
5ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
6ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ6

 

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε.  οι δύο (2) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 

Η τελική σειρά κατάταξης και ανακήρυξης των παραπάνω υποψηφίων προέκυψε από αντίστοιχη κλήρωση των ισοψηφησάντων, που διενεργήθηκε  από την Εφορευτική Επιτροπή.

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

 

                      ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ1

 

                Δεν εκλέγεται.

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ1

 

                Δεν εκλέγεται.

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ: ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ Π.Ε.Δ.Α.  (ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1ΚΑΠΕΡΝΑΝΡΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

                Δεν εκλέγεται.

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

 

1ΚΑΠΕΡΝΑΝΡΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

                

     Δεν εκλέγεται.

 

Εκλογή Εποπτικού Συμβουλίου

 

1ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ81
2ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ73
3ΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ55
4ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ52
5ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ48
6ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ37
7ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ35
8ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ30
9ΕΜΙΡΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ22
10ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10

 

Εκλέγονται οι πέντε (5) πρώτοι του πίνακα ως τακτικά μέλη για το Εποπτικό Συμβούλιο της Π.Ε.Δ.Α. 

Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.




Σχολιάστε