Ποίοι εκλέγονται στα όργανα της ΠΕΔΑ από την «Ενωμένη Αυτοδιοίκηση Αττικής»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΠΕΔΑ

Δήμαρχοι ( εκλέγονται 10) 

  1. Μαρκόπουλος Γεώργιος  100
  2. Κωνσταντέλλος Γρηγόρης 69
  3. Φωστηρόπουλος Ιωάννης 61
  4. Μπουρνούς Ευάγγελος 60
  5. Μαυρίδης Αναστάσιος 56
  6. Ζορμπάς Βασίλειος 44
  7. Κιούσης Δημήτρης 42
  8. Κωνσταντάτος Ιωάννης 35
  9. Τσίρμπας Γεώργιος 35
  10. Ζορμπάς Ιωάννης 30
  11. Μπινίσκος Αναστάσιος 29

Δημοτικοί Σύμβουλοι (εκλέγονται 3) 

  1. Αξιώτης Βασίλειος 60
  2. Ηλίας Ιωάννης 60
  3. Μπάρδης Μελέτιος 55 (μετά από κλήρωση)
  4. Σωφρώνης Γεώργιος 55
  5. Ξυριδάκης Παντελής 41
  6. Κοσμοπούλου Αναστασία 41
  7. Κασαγιάννης Λάμπρος 38
  8. Τούντας Αντώνιος 33
  9. Αλιγιζάκη Ασπασία 32
  10. Γώγος Χρήστος 27
  11. Μουρτζής Δημήτριος 23
  12. Αραμπατζής Γαβριήλ 18
  13. Οικονόμου Ευθύμιος 9

Υποψήφιοι για την Γενική Συνέλευση της ΚΕΔΕ (εκλέγονται 33)

  1. Τεντόμας Χρήστος  73
  2. Κορομάντζος Βασίλειος  55
  3. Σταθούλης Σπύρος  50
  4. Κουκής Νικόλας 47
  5. Ζόμπος Κωνσταντίνος 45
  6. Βουγιουκλάκης Αιμίλιος 44
  7. Πουλάκης Πέτρος 44
  8. Ηλίας Ιωάννης 41
  9. Μπαρτζής Μελέτιος 40
  10. Βαφειάδης Νικόλαος 39
  11. Παπαθανάσης Δημήτριος 39
  12. Φιλίππου Βασίλειος 39
  13. Ευσταθίου Αναστάσιος 39
  14. Ξυριδάκης Παντελής 35
  15. Καλαντζής Νεκτάριος 35
  16. Μωραίτης Κωνστανίνος 35
  17. Αυλήτης Βαγγέλης 34
  18. Ευσταθίου Κώστας 34
  19. Σωφρώνης Γεώργιος 33
  20. Ροκόφυλλου Άννα 33
  21. Διάκος Ιωάννης 32
  22. Οικονόμου Γεώργιος 32
  23. Κωστάκης Μανώλης 32
  24. Ζαμάνης Διονύσιος 31
  25. Μπαντής Μιλτιάδης 31
  26. Παπανικολάου Ευάγγελος 31
  27. Τσικρικώνη Άννα -Μαρία 31
  28. Κούπας Ευστάθιος 30
  29. Λαγουδάκος Ιωάννης 30
  30. Πρεκετές Χρήστος 30
  31. Βλασσόπουλος Παντελεήμων 29
  32. Τούντας Αντώνιος 26
  33. Τρίγκα Νίκη 25
  34. Κασαγιάννης Λάμπρος 23
  35. Βάρσος Βασίλειος 22
  36. Ράντη Δήμητρα 22
  37. Μουρτζής Δημήτριος 21
  38. Φουρναράκη Μαρία 21
  39. Κοσμοπούλου Αναστασία 20
  40. Κάντζος Ιωάννης 18
  41. Μιχαηλίδης Μιχάλης 18
  42. Μιχαλοπούλου Μαρία 18
  43. Σμυρνής Δημήτριος 18
  44. Κρεμμύδα Ευτυχία 17
  45. Γιαννάκος Νικόλαος 16
  46. Οικονόμου Θεμιστοκλής 16
  47. Γεωργιάκος Δημήτριος 15
  48. Μπουρδάκου Κυριακή 14
  49. Σάρκουλας Βασίλειος 12

Υποψήφιοι για το Εποπτικό Συμβούλιο (εκλέγονται 3)

  1. Αβραμίδης Νικόλαος
  2. Διάκος Ιωάννης
  3. Τσικρικώνη Άννα -Μαρία



Σχολιάστε